SK Kladno U18 - SK Petřín Plzeň 1:6 (0:2)

23. 7. 2022

SK Kladno - SK Petřín Plzeň 1:6 (0:2) Hofman 2, Kyklhorn, Lank, Šedivý, Šindelář

Druhý přípravný zápas proti U18 Kladna jsme zvládli vítězně, ale s předvedenou hrou ve druhém poločasu, i když jsme v něm vstřelili čtyři branky, nemůže panovat spokojenost. V prvním dějství byl z obou stran viděn rychlý fotbal, plný pohybu, kdy jsme soupeře presovali hodně vysoko a nutili ho k chybám. Chyběli tomu však góly, kdy jsme se trápili v koncovce. První branku jsme vstřelili po půl hodině hry, kdy Matěj Kyklhorn po neunavném presingu vystihl chybnou rozehrávku domácího brankáře, udělal mu kličku a pohodlně skóroval do prázdné branky. Minutu před poločasovou přestávkou jsme se dočkali podruhé, kdy jsme vysokým presingem donutili domácí obránce k chybné rozehrávce, míče se zmocnil Dominik Lank a střelou podél vyběhnutého brankáře vstřeli svůj první gól za Petřín. Ve druhém poločase jsme chtěli být stejně aktivní, jako v tom prvním, dostat domácí pod větší tlak. První minuty druhého dějství tomu nasvědčovali, ale postupem času jsme vadli, přestali běhat a nedařila se nám ani kombinace. Našeho mdlého výkonu využilil domácí a po rychlém brejku snížili na 1:2. Po vstřelené brance domácí ještě víc ožili a s vidinou vyrovnání nám zle zatápěli. Naštěstí se nám podařilo rychle odpovědět, kdy nám po třech minutách hry vrátil dvoubrankové vedení Martin Šindelář, který zužitkoval přihrávku Patrika Šedivého.  V závěrečné desetiminutovce jsme utkání definitivně rozhodli, kdy jsme domácím vstřelili tři góly. Davkrát se trefil Filip Hofman a jednou Patrik Šedivý. S výsledkem utkání může panovat spokojenost, ale výkon ve druhém poločase paradoxně už nebyl tak povedený.

Branky: Hofman 2, Kyklhorn, Lank, Šedivý, Šindelář

Asistence: Šedivý, Šindelář, Trojan, Hofman